• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Podróże Kulinarnie: Smaki Italii

Rozmaite gry strategiczne niemalże od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród fanów szeroko rozumianej elektronicznej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły tego typu dają nam bardzo interesującą możliwość zbudowania przykładowo własnej firmy właściwie od podstaw; bardzo często może to być dość trudne, bo każdy gracz musi przy nich dbać o całe mnóstwo rozmaitych rzeczy, podobnie jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. W chwili obecnej rewelacyjną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bo w ich przypadku otrzymujemy oprócz tego możliwość konkurowania z innymi graczami, często pochodzącymi z całego świata. Do absolutnie najbardziej interesujących tytułów tego typu z pewnością zalicza się aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tu silnej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co rzecz jasna nie jest proste. Musimy tutaj nieustannie dbać przykładowo o jak najwyższy poziom naszych lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, dzięki czemu spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się niemalże jak w czasie budowania realnej firmy. Dodatkowo, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z całego świata, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation powstała specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która rzeczywiście jest niezwykle interesującym tematem. Równocześnie jednak doskonale może się przy niej bawić dosłownie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc jak najbardziej warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Zobacz stronę

2. Wejdź

3. Zobacz stronę

4. Sprawdź teraz

Kulinarne Podróże: Smaki Azji

Categories: Hobby

Comments are closed.